Water Technology Systems

Water Technology Systems

Spółka z o.o. powstała 05.10.2012 roku. Realizujemy wysoko specjalistyczne usługi spawalnicze oraz prace instalatorskie.

Kolejnymi segmentami działalności jest transport drogowy gazów oraz sprzedaż gazów technicznych i spożywczych.

Stale się rozwijamy i poszukujemy nowych obszarów działalności.

Dzięki zbudowanemu zapleczu naukowemu oraz inżynierskiemu poszukujemy zleceń dotyczących projektowania oraz integrowania pilotażowych instalacji przemysłowych w branży: produkcja gazów technicznych oraz pokrewnych.

Podejmujemy ryzyko prowadzenia prac badawczo-rozwojowych na własne potrzeby oraz na zlecenie Klientów zewnętrznych.

Nasz zespół tworzą
naukowcy i specjaliści

Stawiamy na rozwój
i nowe technologie

Wspieramy Klientów ekspercką
wiedzą i usługami doradczymi

Zasoby:

Naszym głównym atutem jest wysoko wykwalifikowana kadra, zbudowana stała współpraca ze spawaczami posiadającymi uprawnienia do spawania zbiorników wielko gabarytowych metodami: 121PA, 135.

Nasz Zespół sprawdził się przy realizacjach inwestycji dla niemal wszystkich polskich firm wykonawczych, które budują w Polsce i za granicą wielkogabarytowe zbiorniki magazynowe (zlokalizowane na bazach paliwowo-surowcowych PERN ale również Orlen, Lotos i incydentalnie inne obiekty tego typu).

Zbudowaliśmy współpracę z Zespołem naukowym, w skład którego wchodzą eksperci o specjalnościach: termodynamika techniczna, wymiana ciepła, analizy cieplno-przepływowe, automatyka przemysłowa.

Dysponujemy zapleczem technicznym, w tym automatami spawalniczymi, wyposażeniem akcesoriami spawalniczymi

Oferta:

Nowym segmentem działalności, istotnie rozwijanym przez Spółkę, jest realizacja projektów badawczo-rozwojowych związanych z instalacjami przemysłowymi, w tym w szczególności w branży produkcji gazów technicznych, spożywczych i medycznych.

Projektowanie oraz generalne wykonawstwo linii technologicznych, w tym w szczególności linii do produkcji gazów technicznych i spożywczych;
Sprzedaż gazów technicznych;
Serwis sprzętu spawalniczego;
Zarządzanie kontraktami na realizację wysokospecjalistycznych usług spawalniczych, w tym rekrutacja, zarządzanie kadrą;
Organizacja łańcucha dostaw gazów technicznych, działalność transportowa.